021 66924383
محصولات پوست
محصولات مو
مکملها
مادر و کودک
ارتوپدی
بهداشت فردی
دهان و دندان
تجهیزات پزشکی

کرم ضد آفتاب مرطوب کننده SPF 30 آردن 50گرم

موجود
برند : آردن
حجم
50گرم
12،400 تومان 372 تخفیف
12،028 تومان
قیمت با گارانتی : 12،028 تومان
مشخصات کلی
مشخصه ها :
- محافظ پوست در برابر پرتوهای ماوراء بنفش (UVA/UVB)
- مناسب جهت استفاده در محیط های کاری
- مقاوم در برابر تعریق و شستشو
- مقاوم در برابر تجزیه نوری
- فاقد اسانس
- جذب و خنثی سازی عملکرد رادیکال های آزاد و کمک به تجدید ساختار لایه های سلولی
- دارای بسته بندی مناسب
- پایدار در برابر نور
- حاوی کمپلکس مواد مرطوب کننده مؤثر : اوره، لاکتات سدیم و گلیسیرین
- مناسب برای پوست های معمولی
موارد مصرف :
ضد آفتاب مرطوب کننده مخصوص پوست های معمولی
روش مصرف :
مقدار کافی از کرم ضد آفتاب مرطوب کننده آردن را به طور یکنواخت در سطح پوست مالیده و ماساژ دهید. کرم آردن به راحتی توسط پوست شما جذب شده بی آنکه اثر سفید کنندگی از خود بر جای گذارد. مصرف کرم ضد آفتاب را هر دو ساعت یکبار تجدید کنید.
هشدار مصرف :
از استعمال به دور چشم ها و زخم های باز خودداری گردد.
در صورت مشاهده هر نوع آلرژی مصرف را متوقف و به پزشک
مراجعه فرمایید.
در محل خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
توضیحات :
مطالعات و بررسی های چند دهه اخیر نشان داده اند که پرتوهای ماورای بنفش و مادون قرمز نور خورشیدعامل و مسبب بروز بسیاری از بیماری ها و آسیب های پوستی می باشند. پرتوهای ماورای بنفش در محدوده طول موج 280 تا 400 نانو متر قرار داشته که به دو بخش عمده UVB/UVA تقسیم می گردند.
این پرتوها با نفوذ در لایه های عمقی اپیدرم و درم سبب ایجاد واکنش های فتوشیمیایی و بیوشیمیایی متعددی می گردند که با تخریب ساختار پوست و آزاد کردن رادیکال های آزاد موجب بروز آفتاب سوختگی، قرمزی پوست، لکه های پوست، تیرگی پوست، پیری زودرس پوست و در نهایت سرطان پوست می شوند. 
کرم ضد آفتاب مرطوب کننده آردن محصول جدیدی از لابراتوار پارس حیان می باشد که بر پایه آخرین دستاوردهای علمی موجود در این زمینه تهیه گردیده است. فاکتور حفاظتی این کرم برابر SPF30 بوده که در کشور آلمان اندازه گیری و تأیید شده است. این فراورده دارای خصوصیاتی به شرح ذیل می باشد :


- قدرت حفاظتی بالا در تمام طول موج های پرتوهای ماوراء بنفش (Broad Spectrum) : در تولید این فراورده از ترکیب فیلتر ضد آفتاب جدیدی به نام Tinosorb به همراه سایر جاذب های پرتوهای ماورای بنفش UVA/UVB استفاده شده است. جاذب های شیمیایی UVA/UVB این کرم به نوعی انتخاب گردیده اند که هر یک محدوده خاصی از طول موج های UV دارای حداکثر قدرت جذب و کارایی بوده، نهایتاً قدرت حفاظتی کامل آن را در تمامی محدوده اشعه ماورای بنفش (280 تا 400 نانومتر) تأمین می نمایند.

- مناسب جهت استفاده در محیط های کاری : این کرم بر پایه امولسیون O/W تهیه گردیده است. لذا علاوه بر جذب سریع و پخش آسان به علت دارا نبودن بازتاب دهنده های معدنی معمولی و نداشتن خاصیت سفید کنندگی، جهت مصرف در مدارس و یا در محیط های کاری کاملاً مناسب می باشد.

- حاوی کمپلکس مواد مرطوب کننده مؤثر : در این کرم از کمپلکس مواد مرطوب کننده حاوی اوره، لاکتات سدیم و گلیسیرین استفاده شده است. ترکیبات موجود در این کمپلکس ضمن ایجاد تعادل بین چربی و آب پوست میزان دفع آب از طریق پوست و یا اصطلاحاً 
Trans Epidermal Water Loss را کاسته، سبب نگهداری آب پوست به مدت طولانی می گردند و از این طریق سبب حفظ لطافت و انعطاف پذیری پوست می شوند.

- مقاومت در برابر تعریق و شستشو (Water Resistant) : در ساختمان این کرم از امولسیون جدیدی استفاده شده است که در برابر آب مقاوم بوده لذا فیلم محافظتی ایجادشده توسط این کرم در اثر تعریق، شستشو با آب معمولی و یا به هنگام انجام فعالیت های ورزشی از سطح پوست زدوده نمی گردد.

- مقاوم در برابر تجزیه نوری : امولسیون و مواد مورد استفاده در این کرم عاری از بنیان اکسی اتیلن و از نوع غیر یونی می باشند و به همین سبب در برابر تابش نور مقاوم بوده و به رادیکال های آزاد تجزیه نمی گردند.

- فاقد اسانس : طبق مطالعات انجام شده از مهمترین عوامل ایجاد حساسیت و التهابات پوستی به هنگام مصرف کرم ها و لوسیون ها استفاده از اسانس ها در ترکیب این فراورده ها می باشد. در فرمولاسیون این کرم از اسانس استفاده نگردیده است لذا علاوه بر به حداقل رسیدن زمینه بروز آلرژی به هنگام استفاده، این فراورده جهت مصرف در مدارس و یا محیط های کاری نیز کاملاً مناسب می باشد. 

- جذب و خنثی سازی عملکرد رادیکال های آزاد و کمک به تجدید ساختار لایه های سلولی : در کرم ضد آفتاب مرطوب کننده آردن جهت مقابله با تشکیل و خنثی سازی عملکرد رادیکال های آزاد از ویتامین E بهره گرفته شده است. رادیکال های آزاد محصول پراکسیداسیون سلولی بوده که عمدتاً از تابش اشعه ماورای بنفش و مادون قرمز نور آفتاب بر پوست ایجاد می گردند. این رادیکال ها با حمله مستقیم به عوامل حیاتی سلول ها از قبیل غشاء، الیاف کلاژن و الاستین، سبب آسیب رسانی شدید به پوست می گردند. لایه محافظتی کرم ضد آفتاب مرطوب کننده آردن با جلوگیری از نفوذ پرتوهای مضر ماورای بنفش به سطح پوست، تشکیل رادیکال های آزاد را به حداقل رسانیده، علاوه بر آن ویتامین E موجود در فرمولاسیون این کرم نیز با اثر مثبت در خنثی سازی رادیکال های آزاد از ایجاد چین و چروک های سطحی و در نهایت پیری زودرس پوست ممانعت می نماید.

- دارای بسته بندی مناسب : این کرم در تیوب های چند لایه نان فویل بسته بندی گردیده است. این تیوب ها دارای انعطاف و مقاومت مکانیکی بسیار خوبی بوده و به علت چند لایه بودن تیوب امکان نفوذ و مبادله هوا به داخل آن وجود ندارد.

مشخصه ها

کاربرد

ضد آفتاب,مرطوب کننده

کاربرد

ضد آفتاب,مرطوب کننده

محصولات مشابه
نظر کاربران به : کرم ضد آفتاب مرطوب کننده SPF 30 آردن 50گرم