021 66924383
محصولات پوست
محصولات مو
مکملها
مادر و کودک
ارتوپدی
بهداشت فردی
دهان و دندان
تجهیزات پزشکی

ژل بهداشتی بانوان سینره 180میلی لیتر

موجود
برند : سینره
22،900 تومان 687 تخفیف
22،213 تومان
قیمت با گارانتی : 22،213 تومان
مشخصات کلی
مشخصه ها :
- شوینده ملایم با تنظیم pH ناحیه خارجی واژن
- تسکین دهنده و دارای اثر ضد التهاب
- حاوی عصاره های ارکیده سفید ، لیلیوم سفید و یاس سفید
- حاوی عصاره انار با خواص آنتی اکسیدان ، قابض و روشن کننده پوست
- فاقد پارابن و مواد صابونی
- فاقد الکل
روش مصرف :
ابتدا دست ها را بشویید، ناحیه ( ت ن ا س ل ی ) را مرطوب کنید و مقدار کمی از ژل را روی موضع استفاده کنید و با آب ولرم بشویید.
- جهت استعمال خارجی
توضیحات :
ژل بهداشتی بانوان سینره :
حاوی ارکیده سفید و انار
پاکیزگی ناحیه ( ت ن ا س ل ی ) در حفظ بهداشت فردی نقش مهمی دارد ، زیرا در این محل به علت گرما و رطوبت منطقه و بسته بودن محل ، شرایط مناسبی جهت رشد میکروارگانیسم های بیماری زا وجود دارد. در بانوان در مجاری خارجی ( ت ن ا س ل ی ) به طور طبیعی میکروارگانیسمی به نام لاکتوباسیل (Lactobacillus Crispatus) وجود دارد. که با تولید اسید لاکتیک و ایجاد PH اسیدی در محل از ایجاد آلودگی های ثانویه به خصوص آلودگی های قارچی جلوگیری می کند . اگر به علل گوناگون فلور نرمال این منطقه از بین برود ، فرد ممکن است دچار آلودگی میکروبی یا قارچی گردد. بنابراین حفظ فلور نرمال و شرایط اسیدی واژن یکی از مواردی است که در تهیه محصولات بهداشتی این ناحیه باید مورد توجه قرار گیرد.

ژل بهداشتی بانوان سینره :
مجموعه ای از شوینده های ملایم با قدرت تمیز کنندگی مناسب است تا ترشحات و آلودگی ها را از منطقه پاک نماید ، بدون اینکه باعث ایجاد خشکی ، التهاب ، تحریک و خارش ناحیه شود. در تهیه این فرآورده از عصاره گل های سفید با خواص ضدالتهاب و مرطوب کننده استفاده شده است. این عصاره ها علاوه بر ایجاد حس پاکیزگی و آرامش به کاهش التهاب و جلوگیری از خشکی در محل نیز کمک می نمایند.
همچنین عصاره انار و گل یاس بکار رفته در ساختار این محصول خاصیت قابض داشته و به بهبود زخم های مخاطی و جلوگیری از عفونت ها کمک می نمایند.
در تهیه ژل بهداشتی بانوان سینره برای جلوگیری از ایجاد حساسیت از نگهدارنده هایی نظیر پارابن، تیازولیدین ها ، DMDM هیدانتوئین و فنوکسی اتانول استفاده نشده است. این ژل فاقد مواد رنگی و سایر مواد حساسیت زا می باشد.
pH این محصول در حدود 4.5 تنظیم شده است، این pH اسیدی به حفظ pH نرمال دستگاه ( ت ن ا س ل ی ) و جلوگیری از عفونت های قارچی ناحیه کمک می کند.
این فرآورده به راحتی و بدون برجای گذاشتن باقی مانده بر روی پوست آب کشی می گردد و در فرد حس پاکیزگی ، تازگی و طراوت ایجاد می نماید.

ترکیبات موثر ژل بهداشتی بانوان سینره :
عصاره یاس سفید : علاوه بر رایحه ای خوشایند ، دارای خواص قابض و آنتی ویرال است و در درمان زخم های مخاطی کمک می نماید.

عصاره لیلیوم سفید : خاصیت قابض دارد و به بهبود پوست های ملتهب و آسیب دیده کمک می کند. عصاره این گیاه حاوی ساپونین می باشد که دارای خواص شویندگی و ضدالتهاب است. همچنین پلی ساکاریدهای موجود در عصاره لیلیوم سفید دارای خواص مرطوب کنندگی ، نرم کنندگی ، ضد التهاب و محافظ می باشد.

عصاره ارکیده سفید : دارای خواص نرم کننده ، مرطوب کننده ، افزایش دهنده سیستم ایمنی بدن می باشد. این عصاره با خاصیت آنتی اکسیدان از پوست در مقابل رادیکال های آزاد محافظت می کند.

عصاره انار : سرشار از مواد آنتی اکسیدان است و از پوست و مخاط محافظت می کند. الاژیک اسید موجود در این عصاره روشن کننده و ضد التهاب می باشد که نقش محافظت از پوست در برابر آلودگی های محیطی را بر عهده دارد. از دیگر خواص عصاره انار می توان به خاصیت قابض و آنتی وایرال این عصاره اشاره کرد.

آلانتوئین : التهاب یکی از عوامل مهمی است که باعث ایجاد قرمزی و خارش می گردد. استفاده ار آلانتوئین در این فرآورده به علت اثر قوی ضدالتهابی ، باعث کاهش التهاب ، قرمزی و خارش در محل شده و به بهبود خراش های کوچک مخاط کمک می کند.

دکسپانتنول : این ماده یک مرطوب کننده قوی بوده و به راحتی جذب می شود و اثر سوء شوینده ها بر روی محل را کاهش می دهد و باعث کاهش خارش و خشکی محل می شود.

مشخصه ها

سازنده

ساخت ایران

حجم

180ml

محصولات مشابه
نظر کاربران به : ژل بهداشتی بانوان سینره 180میلی لیتر