021 66924383
محصولات پوست
محصولات مو
مکملها
مادر و کودک
ارتوپدی
بهداشت فردی
دهان و دندان
تجهیزات پزشکی

شامپو کتوکونازول 2 درصد100میلی لیتر

موجود

.این دارو در کاهش پوسته سر در ارتباط با شوره سر نیز بکار میرود . کتوکونازول با جلوگیری از سنتز ارگوسترول یا دیگر استرولهای موجود در دیواره سلولی قارچها ، دارای اثرات قارچ کش و متوقف کننده رشد قارچ می باشد .

حجم
100ml
10،500 تومان 315 تخفیف
10،185 تومان
17/89 $
قیمت با گارانتی : 10،185 تومان
مشخصات کلی

شامپو کتوکونازول ۲% در درمان تیناورسیکالر ( پیتی ریازیس ) ناشی از پیتی روسپروم اوربیکولار که بعنوان مالاسزیا فورفور و یا مالاسزیا اوربیکولار نیز شناخته شده است مصرف میگردد .این دارو در کاهش پوسته سر در ارتباط با شوره سر نیز بکار میرود . کتوکونازول با جلوگیری از سنتز ارگوسترول یا دیگر استرولهای موجود در دیواره سلولی قارچها ، دارای اثرات قارچ کش و متوقف کننده رشد قارچ می باشد .

عوارض جانبی: استفاده از این دارو در درمان شوره و یا درماتیت سبورئیک ریزش مو و تحریک در محل استفاده در ۱% بیماران گزارش شده است . پوستول پوست سر ، خشکی ، چربی و خارش نیزدر برخی موارد گزارش شده است .

مقدار مصرف : نواحی آلوده یا پوست سر باید با شامپوی کتوکونازول کف آلوده شده و به مدت یک دقیقه شامپو را روی سر ماساژ دهید . سپس شامپو را با آب از روی سر شستشو داده ، این عمل را یکبار دیگر برای سه دقیقه تکرار کنید و برای اطمینان از پاک شدن موی سر از شامپو دوبار با آب شستشو دهید و سپس موها را با حوله یا حرارت خشک نمایید . از شامپو دوبار در هفته و به فاصله سه روز به مدت ۴ هفته استفاده نمایید و در صورت نیاز برای کنترل بیماری بنا به دستور پزشک دارو را مصرف نمایید .

بارداری و شیردهی : این دارو از طریق پوست جذب نمی شود و تنها با توصیه پزشک مصرف گردد .

اشکال داروئی : شامپو کتوکونازول ۲% در بطریهای ۱۰۰ میلی لیتری به بازار عرضه می گردد

شرایط نگهداری : دارو در دمای پایین تر از ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت گردد. دور از دسترس اطفال نگهداری شود .

مشخصه ها

سازنده

ساخت ایران

حجم

100ml

محصولات مشابه
نظر کاربران به : شامپو کتوکونازول 2 درصد100میلی لیتر